who makes the best patek philippe nautilus mens watch 5980-1a-014 fake is constantly greatly improve the regular tabulation convention learned the sensible and complex characteristics.1: 1 design high imitaiton parmigiani fleurier tourbillon watches.
https://www.high-endrolex.com/43
https://www.high-endrolex.com/43
Parkhotel Harrachov *** - Outdoor

Outdoor

SPORTS ACTIVITIES

Hotel guests have plenty of sports opportunities in the town of Harrachov and its surroundings. One can find bowling, golf, a bobsled track or a 273m long rope centre with 14 obstacles called Monkeypark.

In the summer months, we will be happy to rent out bicycles and scooters and in the winter months one can avail of a 10% discount on ski equipment from our partner Classic Ski School.

HARRACHOV GLASSWORKS (AND MINI BREWERY)

The Novosad a syn glassworks is the oldest operational glassworks in the Czech Republic and probably in the whole world. It continues in its tradition of hand production using blowpipes and wooden moulds - i.e. techniques which have not been superseded to the present day.

MINING MUSEUM

This mining museum showcases samples from the fluorite deposits, tools and equipment used during the mining process, maps and photographs documenting the operation.

The visitors' gallery is approximately 1000m long and the tour passes through a typical ore mine environment.

MUMLAVA WATERFALLS

The Mumlava waterfalls are located close to Harrachov, on the Mumlava river at the edge of the Mumlava down under Ptačinec. They are the richest waterfall in terms of water flow, falling across the entire width of the riverbed to a depth of approximately 10 metres.

TANVALD - HARRACHOV COGWHEEL RAILWAY

https://www.high-endrolex.com/43
×

Zimní dovolená s dětmi

Oslavte tradiční svátky netradičně mimo svůj domov a nechte se hýčkat bez myšlenek na vánoční úklid a štědrovečerní kolotoč.

Vychutnejte si kouzelnou atmosféru vánoc na horách. Ať už ve dvou nebo s celou rodinou, vánoční pobyt v našem hotelu je správná volba.

Speciální pobytový balíček Bílé vánoce na horách zahrnuje ubytování, stravu včetně štědrovečerní večeře a několik příjemných bonusů navíc.

Pokud přijedete i s dětmi, zaručujeme vydařený vánoční pobyt na horách s dětmi. Máme prostornou plně vybavenou hernu pro menší děti a nezapomínáme ani na teenagery, pro které máme např. stolní tenis, šipky nebo air hockey. Kulečník pak zabaví rodiče i dědu s babičkou.

Vánoční pobyt v hotelu na horách může být zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Parkhotel Harrachov je ideální místo pro rodinnou zimní dovolenou, kterou si užije celá rodina.

Připravili jsme pro vás speciální pobytový balíček Zimní dovolená s dětmi, který zahrnuje ubytování, stravu a navíc hned několik příjemných bonusů.

Užijte si u nás zimní pobyt na horách s dětmi, ať už přijedete za zimními sporty, odpočinkem nebo wellness. Po dni stráveném na sjezdovkách se u nás můžete zahřát skvělým svařákem nebo si užít relax v sauně, zatím co si děti budou hrát v plně vybavené dětské herně.

Celý den můžete s dětmi stavět sněhuláky, řádit na bobech, lyžovat nebo jen poznávat zimní krásy Harrachova a ve volných chvílích si užívat zázemí našeho hotelu. Zimní dovolená s dětmi v hotelu se tak rázem promění v nezapomenutelný zážitek.

Náš hotel je dokonale vybaven pro ubytování na horách s dětmi, pro menší děti máme připravenou prostornou, plně vybavenou hernu, pro teenagery máme „game room“, kde najdou air hockey a další hry nebo stolní tenis. V naší miniknihovně si můžete vybrat oddychové čtení nebo si na recepci zapůjčit některou z deskových her pro celou rodinu.

Zimní dovolenou na horách s dětmi můžete vybírat i termínech Vánoc, Silvestra nebo jarních prázdnin.


PŘÍLOHA KE STAŽENÍ ZDE