https://www.high-endrolex.com/43
https://www.high-endrolex.com/43
Parkhotel Harrachov *** - Home

ParkHotel Harrachov

We offer a nice quiet accommodation in Harrachov

Book your date online or by phone

Parkhotel Harrachov

Parkhotel Harrachov is located about 1,5km from the city centre in quiet part of Harrachov called Ryzoviste. It is ideal for family holiday both in winter and summer. Our friendly staff, family atmosphere and wellness will help you to relax from everyday worries. Harrachov is a picturesque mountain town situated near the border with Poland at an altitude of about 700m above sea level.Main tourist attractions here are Momlava waterfall and skiflying jump. Harrachov si also known for its glasswork Novosad and son, the oldest working glasswork in Czech Republic. Harrachov is the largest sports and recreational center of the western part of the Giant Mountains. In the summer you can take advantage of the numerous hiking trails, in the winter there are cross country trails and slopes within the reach.


Show more info

Parkhotel Harrachov

Our services

Parkhotel Harrachov offers you additional services to make your stay more enjoyable. We are also happy to inform you about the sporting or cultural events in the vicinity.


Restaurace a bar

Wifi

Free WIFI

We offer free WIFI internet access throughout the hotel.

Ping pong

Sport activities

You can play table tennis, billiards or rent bikes or scooters with us.

Kids

For kids

Children's playroom including fairytale TV, equipped drawing room and outdoor children's playground.

What it looks like

Parkhotel Harrachov
Parkhotel Harrachov
Parkhotel Harrachov
Parkhotel Harrachov

Actual summer offer

https://www.high-endrolex.com/43
×

Zimní dovolená s dětmi

Oslavte tradiční svátky netradičně mimo svůj domov a nechte se hýčkat bez myšlenek na vánoční úklid a štědrovečerní kolotoč.

Vychutnejte si kouzelnou atmosféru vánoc na horách. Ať už ve dvou nebo s celou rodinou, vánoční pobyt v našem hotelu je správná volba.

Speciální pobytový balíček Bílé vánoce na horách zahrnuje ubytování, stravu včetně štědrovečerní večeře a několik příjemných bonusů navíc.

Pokud přijedete i s dětmi, zaručujeme vydařený vánoční pobyt na horách s dětmi. Máme prostornou plně vybavenou hernu pro menší děti a nezapomínáme ani na teenagery, pro které máme např. stolní tenis, šipky nebo air hockey. Kulečník pak zabaví rodiče i dědu s babičkou.

Vánoční pobyt v hotelu na horách může být zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Parkhotel Harrachov je ideální místo pro rodinnou zimní dovolenou, kterou si užije celá rodina.

Připravili jsme pro vás speciální pobytový balíček Zimní dovolená s dětmi, který zahrnuje ubytování, stravu a navíc hned několik příjemných bonusů.

Užijte si u nás zimní pobyt na horách s dětmi, ať už přijedete za zimními sporty, odpočinkem nebo wellness. Po dni stráveném na sjezdovkách se u nás můžete zahřát skvělým svařákem nebo si užít relax v sauně, zatím co si děti budou hrát v plně vybavené dětské herně.

Celý den můžete s dětmi stavět sněhuláky, řádit na bobech, lyžovat nebo jen poznávat zimní krásy Harrachova a ve volných chvílích si užívat zázemí našeho hotelu. Zimní dovolená s dětmi v hotelu se tak rázem promění v nezapomenutelný zážitek.

Náš hotel je dokonale vybaven pro ubytování na horách s dětmi, pro menší děti máme připravenou prostornou, plně vybavenou hernu, pro teenagery máme „game room“, kde najdou air hockey a další hry nebo stolní tenis. V naší miniknihovně si můžete vybrat oddychové čtení nebo si na recepci zapůjčit některou z deskových her pro celou rodinu.

Zimní dovolenou na horách s dětmi můžete vybírat i termínech Vánoc, Silvestra nebo jarních prázdnin.


PŘÍLOHA KE STAŽENÍ ZDE