https://www.high-endrolex.com/43
https://www.high-endrolex.com/43
Parkhotel Harrachov *** - Půjčovna

Půjčovna

V letním období nabízíme horská kola, koloběžky a elektrokola pro jednotlivce i velké skupiny. Nabízíme také sjezdová kola, která lze využít v okolí Špindlerova Mlýna a Herlíkovic. Máme horská kola a top horská kola, která můžete plně využít v krásné přírodní scenérii Krkonoš, najdete zde spoustu kilometrů cyklostezek s nádhernými výhledy do kraje. Vše si můžete půjčit přímo u nás v hotelu.


Ceník

Vybavení1 denPřilba
Kolo MTB top350 Kčzdarma
Kolo sjezdové350 Kčzdarma
Elektrokolo750 Kčzdarma
Koloběžka290 Kčzdarma


Využijte náš online formulář


Souhlasím se zpracováním osobních údajů nutných pro realizaci pobytu. Jedná se především o jméno, příjmení, datum a místi narození, číslo OP, emailová adresa apod.
Udělení souhlasu se vztahuje i na osoby, za které či ve prospěch kterých smlouvu o ubytování a poskytnutí služeb uzavírám. Uzavření smlouvy prohlašuji, že jsem oprávněn souhlasy za spolucestující osoby udělit, a to na základě smluvního či jiného zastoupení nebo dohody.

Beru na vědomí, že tento souhlas se zpracováním osobních údajů mohu já či kterákoliv osoba, za kterou nebo ve prospěch které jsem smlouvu o ubytování příp. jiných službách uzavřel/a, kdykoliv odvolat, případně zúžit, a to na adresu společnosti Harpi s.r.o., Braunerova 563/7, Praha 8, 180 00 nebo e-mailem zaslaným na adresu: rezervace@parkhotel.cz.

https://www.high-endrolex.com/43