Outdoor

SPORTOVNÍ AKTIVITY

Hoteloví hosté mají plno možností pro sportovní využití v rámci města Harrachova a jeho okolí. K dispozici je zde bowling, golf, bobová dráha anebo 273 metrů dlouhé lanové centrum se 14 překážkami pojmenované jako Monkeypark…….. .

Ke sportovním aktivitám rádi zapůjčíme v letních měsících kola, koloběžky či v zimních měsících je možnost domluvení, půjčení lyžarškého vybavení se slevou 10% u našeho obchodnícho partnera Classic Ski School.

SKLÁRNA (A MINI PIVOVAR) HARRACHOV

Sklárna Novosad a syn Harrachov je nestarší fungující sklárna v Čechách a pravděpodobně i na světě. Dochovala se zde tradiční ruční výroba sklářskými píšťalami a foukaní do dřevěných forem, tedy techniky, které nebyly dodnes překonány.

HORNICKÉ MUSEUM

V tomto hornickém muzeu jsou ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje a pomůcky používané při těžbě, mapy a fotografie dokumentující práci.

Prohlídková štola je dlouhá zhruba 1000 m a trasa je vedená typickým prostředím rudného dolu.

MUMLAVSKÉ VODOPÁDY

Mumlavské vodopády se nachází poblíž rekreačního střediska Harrachov, na řece Mumlava na okraji Mumlavského dolu pod Ptačincem. Jsou nejbohatším vodopádem na vodu řítící se s hukotem po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů.

OZUBNICOVÁ ŽELEZNICE TANVALD – HARRACHOV

 

×

30% SLEVA NA VÁŠ POBYT!!!

ZAREZERVUJTE SI POBYT TELEFONICKY NEBO PŘES HOTELOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY ONLINE A ZÍSKÁTE 30% SLEVU NA UBYTOVÁNÍ DO 23.12.2020

PRO UPLATNĚNÍ SLEVY ZADEJTE V REZERVAČNÍM FORMULÁŘI PROMO KÓD: PARKHOTEL2020