ParkHotel Harrachov

Nabízíme příjemné poklidné ubytování v Harrachově

Rezervujte si termín online, nebo telefonicky

Poptat volný pokoj

Parkhotel Harrachov

Parkhotel Harrachov se nachází asi 1,5 km od centra města Harrachov v klidné části zvané Rýžoviště. Je ideální volbou pro rodinné dovolené v zimě i v létě. Náš hotel je vhodný i pro školy v přírodě či lyžařské výcviky a firemní teambuildingové akce.

V hotelu naleznete celkem 51 pokojů včetně apartmánů. Téměř polovina pokojů má balkon s výhledem na Čertovu horu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a zdarma připojení na WiFi.

Stravování probíhá v hotelové restauraci, ke které náleží denní bar a slunečná terasa s úchvatným výhledem na sjezdovky. V přízemí hotelu je pro hosty k dispozici lobby bar s příjemným posezením.

Pro děti je připraven nadstandartní dětský koutek s plně vybavenou kreslírnou - ateliérem. K hotelu náleží menší dětské hřiště s venkovní trampolínou a houpačkami.


Zobrazit více informací   Zobrazit kalendář akcí

Parkhotel Harrachov

Naše služby

Parkhotel Harrachov Vám nabízí doplňkové služby pro zpříjemnění pobytu. Také Vás rádi informujeme o konaných sportovních nebo kulturních akcích v nejbližším okolí.


Restaurace a bar

Wifi

WIFI zdarma

Nabízíme bezplatné WIFI připojení k internetu ve všech prostorách hotelu.

Ping pong

Sportovní aktivity

Můžete si u nás zahrát stolní tenis, kulečník, nebo si půjčit kola či koloběžky.

Kids

Pro děti

Herna pro děti včetně TV s pohádkami, vybavená kreslírna a venkovní dětské hřiště.

Jak to u nás vypadá

Parkhotel Harrachov
Parkhotel Harrachov
Parkhotel Harrachov
Parkhotel Harrachov

Nadcházející akce v Harrachově

Zobrazit kalendář akcí

Nabízíme také
zapůjčení kol


Aktuální letní nabídka

Poptat volný pokoj

Souhlasím se zpracováním osobních údajů nutných pro realizaci pobytu. Jedná se především o jméno, příjmení, datum a místi narození, číslo OP, emailová adresa apod.
Udělení souhlasu se vztahuje i na osoby, za které či ve prospěch kterých smlouvu o ubytování a poskytnutí služeb uzavírám. Uzavření smlouvy prohlašuji, že jsem oprávněn souhlasy za spolucestující osoby udělit, a to na základě smluvního či jiného zastoupení nebo dohody.

Beru na vědomí, že tento souhlas se zpracováním osobních údajů mohu já či kterákoliv osoba, za kterou nebo ve prospěch které jsem smlouvu o ubytování příp. jiných službách uzavřel/a, kdykoliv odvolat, případně zúžit, a to na adresu společnosti Harpi s.r.o., Braunerova 563/7, Praha 8, 180 00 nebo e-mailem zaslaným na adresu: rezervace@parkhotel.cz.