FB icon

Pomocí online rezervace si vyberte termín pro Váš pobyt u nás. Zabere to 2 minuty.

Rezervovat

Parkhotel Harrachov - Úvod

photoParkhotel Harrachov se nachází asi 1,5 km od centra města Harrachov v klidné části zvané Rýžoviště. Je ideální volbou rodinné dovolené v zimě i v létě.

V hotelu naleznete celkem 51 pokojů včetně apartmánů pro rodinné dovolené. Většina pokojů má balkon s výhledem na Černou horu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a zdarma připojení na WiFi. 

Stravování probíhá v hotelové restauraci ke které náleží denní bar a v letních měsících slunečná terasa s úchvatným výhledem. V přízemí hotelu je pro hosty k dispozici lobby bar s příjemným posezením.

Pro děti je připraven nadstandartní dětský koutek s plně vybavenou kreslírnou - ateliérem. K hotelu náleží menší dětské hřiště s venkovní trampolínou. 

Další vyžití pro hosty nabízí kulečníkový stůl za poplatek 50,-Kč / hodina, zdarma 2 pinpongové stoly s možností půjčení pálek nebo také zdarma zapůjčení stolních her.

Náš příjemný personál, rodinné prostředí a wellness, vám pomůže se odreagovat od každodenních starostí. Harrachov je malebné horské městečko, ležící u hranic s Polskem, ve výšce cca 700 m nad mořem. Hlavními atrakcemi jsou Mumlavský vodopád a mamutí můstek. Harrachov je známý i svou sklárnou Novosad a syn, nejstarší funkční sklárnou v Čechách. Harrachov je největším sportovním a rekreačním centrem západní části Krkonoš. V letních měsících je možné využít četných turistických tras, v zimě jsou na dosah běžecké tratě i sjezdovky. 

 

 

Nabízíme zapůjčení kol

Aktuální letní nabídka